>
Werk in uitvoering,
zie Toelichting
top
banner
Naar de Verenigingssite Naar Binnenvaarttaal
Aanvullingen en correcties zijn welkom.



Bouwlijst 2
Fa. Boot Scheepswerf De Industrie Alphen a/d Rijn


1925 t/m 1975
naar deel 1.


Kopie van de bouwlijst zoals deze augustus 2014 bij LVBHB.nl beschikbaar was.
Aanvullende informatie is mogelijk te vinden via de liggers bij S2HO.nl.

Deze lijst is overgenomen van een kopie van een, met een vervuilde typemachine, uitgetypte lijst.
De fouten daarin zijn mogelijk een gevolg van lees- en tikfouten bij het overnemen van wat lijkt een handgeschreven lijst.
Voor aanvullingen, correcties en de op dit werk rustende rechten kunt U contact opnemen met George Snijder of de LVBHB.

Nr. opdrachtgever woonplaats scheepstype scheepsnaam Jaar Opm.
802 H.J. Winkel Amsterdam motorboot Utrecht 1925
803 A. de Groot Krimpen a.d. IJssel motorboot Nooit Volmaakt 1925
804 M. v.d. Ham Noordwijk motorboot Corrie 1925
805 Gebr. De Jonge Scharrendijk motorboot
1925
806 A. Brijder Kampen sleepschip Maria 1925
807 J. Bos Amsterdam sleepschip Elizabeth 1925
808 Calvé Delft motortanker Calvé Delft 1925
809 J. Nieland Sas van Gent motorboot Twee Gebroeders 1925
810 J. Jongeneel Woubrugge vlet
1925
811 Meeuwsen Terneuzen motorboot Maria 1925
812 Loof Amsterdam sleepschip Jamajo 1925
813 Hartman Roosendaal sleepschip Energie 1925
814 P. van Steen Rotterdam motorboot
1925
815 J. Otto Woerden motorboot
1925
816 v.d. Velden Rotterdam sleepschip Louise Franziska 1925
817 J.C. van Waardenburg
motorboot Energie 1925
818 J.K. v.d. Ham Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Twee Gebroeders 1925
819 A. van Meyeren Krimpen a.d. IJssel motorboot Hoop op Welvaart 1925
820 J.M. van Dam Gouderak motorboot t is niet anders 1925
821 M.J. Jansen Lith sleepschip H.J. XII 1925
822 J. Pols Ouderkerk a.d. IJssel motorboot De tijd zal ‘t leren 1925
823 R. Koster Gouda sleepschip Hoop op zegen 1925
824 A. Naber Hoogeveen sleepschip Hendrika 1925
825 J.v.d. Akker Sloten motorboot
1925
826 H. Speksnijder Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Eendracht 1925
827 A. Verschoor Herkingen veerboot Door Vertrouwen 1925
828 Th. Verlaan Aarlanderveen motorboot
1925
829 T. v.d. Akker Hillegom motorboot
1926
830 J.H. Bolnekker Terneuzen motorboot Elizabeth Amelia 1926
831 L. Zwieting Vreeswijk motorboot Eben Haezer 1926
832 Gebr. van Hoeken Leiden motorboot Houthandel 1926
833 D. v.d. Starre Gouderak motorboot Dankbaarheid 1926
834 P. Bol Monster motorboot
1926
835 H.P. v.d. Wal Gouda motorboot Hoop op Behoud 1926
836 R. Klop Werkendam sleepschip Cornelia Maria 1926
837 C. Kooymans & Zn Noordwijk motorboot
1926
838 W. Botter Amsterdam sleepschip Johanna 1926
839 J. Griffioen Zegveld motorboot Johanna Elizabeth 1926
840 J. Boekaert Grauw sleepschip Bertha 1926
841 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1927
842 L.J. v.d. Hooft Willemstad sleepschip Atlego 1927
843 S. Hazewindus Engelen sleepschip Slamat 1927
844 H. Kieboom Gorinchem sleepschip Anna Johanna 1927
845 M. de Loof Willigen Langerak sleepschip Jamajo 1927
846 eigen rekening
vlet no. 41 1927
847 eigen rekening
vlet no. 42 1927
848 A. de Waardt Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Negen Gebroeders 1927
849 Van Leeuwen IJmuiden motorboot
1927
850 Marhijssen Rotterdam motortankboot Dipping III 1927
851 J. de Boer Amsterdam motorboot
1927
852 v.d. Heuvel & v. Buren Delft motorsleepboot A.C. Walker 1927
853 J. Middelkoop Nieuwkoop motorboot
1927
854 Gebr. Kramer Urk motorbotter
1927
855 D. Zoon Zwartsluis sleepschip
1927
856 Gebr. van Bodegraven Nieuwkoop vlet Onderneming 1927
857 v.d. Giessen Vuren motorboot Anthonie II 1927
858 Ubink Ter Aar motorboot
1927
859 H. Pasveer Wemeldinge motorboot Poolster 1927
860 T. Terlouw Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Door Vertrouwen 1927
861 J. Bos Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Vijf Gebroeders 1927
862 Gebr. Frayen Oud Vossemeer motorboot Hoop op Welvaart 1927
863 Joh. de Witte Asten motorspits Cornelia 1927
864 Bennink & Co. Leiderdorp motorvlet Annie 1927
865 Zuid-Holl. Bierbr. Den Haag motorvlet Z.H.B.-I 1927
866 B. v. Beveren Brouwershaven motorvlet
1927
867 L. Kiepe Haren a.d. Ems motorvlet Stephan 1927
868 H. Th. Scheppers Haren a.d. Ems motorvlet Geschwisterliebe 1927
869 G. Kieboom Puers (B) sleepschip Godefriedus 1927
870 L. Oerlemans Made sleepschip Adriana 1927
871 Wed. Bont Waspik motorboot Harry 1927
872 W.v.d. Veen Amsterdam motorsleepboot Leo 1927
873 N. de Wachter Stad aan ‘t Haringvliet motorboot
1927
874 J. Schepers Haren a.d. Ems motorboot St. Anthonius 1927
875 J. Boll Haren a.d. Ems motorboot Joseph 1928
876 W. Serne Noorden motorboot
1927
877 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1927
878 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1927
879 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1927
880 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1927
881 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1927
882 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1927
883 v.d. Vis Texel motorkotter
1928
884 P. Pols Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Zelden van Pas 1928
885 D. Rook Asn Nieuwerkerk a.d. IJsse; motorboot Wie weet de weg 1928
886 A. Brijder Kampen motorboot
1928
887 H. Jansen Lith motorboot H.J. 15 1928
888 H. Jansen Lith motorboot H.J. 16 1928
889 Vlaming Texel motorkotter
1928
890 H. Schöning Haren a.d. Ems motorboot Armin 1928
891 O. Schepers Haren a.d. Ems motorboot Otto 1928
892 Zoetewey Yerseke motorkotter
1928
893 B. Rijder Kampen motorboot Eendracht I 1928
894 S. de Groot Heemstede sleepschip Vitalis 1928
895 Tank Mij. Dipping Rotterdam motortankboot Dipping IV 1928
896 A.P.C. Den Haag motortankboot Motorkracht 4 1928
897 A.P.C. Den Haag motortankboot Motorkracht 5 1928
898 A.P.C. Den Haag motortankboot Motorkracht 6 1928
899 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1928
900 Calvé Delft motorsleepboot Delfia 1928
901 W. Goudsbloem Rijswijk sleepschip Mema 1928
902 W. Tijsterman Amsterdam motorboot
1928
903 D.W. van Dam Gouderak motorboot Veradering 1928
904 H.W. Koppe Heumen sleepschip Heta 1928
905 F. Haasjes Nieuw Leusden sleepschip Explorer 1928
906 J. van Laan Hoorn motorboot Dica 1928
907 P.A. van Eel Nijmegen motorboot Conclusie 1928
908 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1928
909 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1928
910 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1928
911 T. Oskam Alphen a.d. Rijn motorboot Stad Rotterdam 1928
912 A. Rook Nieuwerkerk a.d. IJssel motorboot En Avant 1928
913 J. Bartels Rotterdam sleepschip Herman 1928
914 W. van Gils Lage Zwaluwe motorboot
1928
915 Georg Reinhart Holler Hasemerheim sleepschip Lenchen 1929
916 J. Otte Bruinisse motorboot Zwerver 1929
917 S. de Vries Apeldoorn motorboot Atalanta 1929
918 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1929
919 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1929
920 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1929
921 W. Wijne Rotterdam sleepschip Wesel 1929
922 W. Goudsbloem Rijswijk sleepschip De Laak 1929
923 L.C. Faassen St. Philipsland sleepschip
1929
924 L. Verdonk ‘s-Gravendeel motorsleepboot Anker 1929
925 W. van Leeuwen IJmuiden motorboot
1929
926 E. de Vries Amsterdam motorboot
1929
927 N.V. Dipping Rotterdam tanklichter Dipping V 1929
928 D. Theunisse St. Annaland sleepschip Adja 1929
929 Kon. Nederl. Petr. Mij. Amsterdam motorboot Goeree 1929
930 B. Buddingh Amsterdam motorboot
1929
931 Rouppe v.d. Voort Den Haag motordekschuit
1929
932 G.G. Kooy Amsterdam motorboot
1929
933 Van Zeuthem Alphen a.d. Rijn motorboot
1929
934 A. v.d. Bon Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Neeltje 1929
935 G. v.d. Bon Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Geertruida 1929
936 C. Theunisse St. Annaland motorboot Zeven Gebroeders 1929
937 A. van Baardwijk Waspik sleepschip August 1929
938 A. den Boer Rotterdam sleepschip Vesta 1929
939 Wed. A. Laarooy Halsteren sleepschip Transito 1929
940 A.C. v.d. Meyeden Aalst motorboot
1929
941 J. Knol Genemuiden motorboot
1929
942 D. van Dijk Gouderak motorboot Ouderzorg 1929
943 J.H. den Ouden Geldermalsen motorboot Jan Hendrik 1929
944 R.J. Donsdorf Engelen sleepschip Rene 1930
945 A.P.C. Den Haag motortankboot motorkracht 9 1930
946 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit Linge 1930
947 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit no. 18 1930
948 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit no. 19 1930
949 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit no. 20 1930
950 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit no. 21 1930
951 G. Metz Urk motorbotter
1930
952 A. Speksnijder Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Krimpernerwaard 1930
953 P. Reehorst Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Geertruida 1930
954 M.J. van Gelderen Buurmalsen motorboot
1930
955 Bakker en de Boer Goes motorboot Hoop op Welvaart 1930
956 M.G.A. Klop Haaften sleepschip Anna Johanna 1930
957 J. Heimes Aalsmeer motorhevenaak Industrie 1930
958 H. v.d. Haar Lopik motorboot
1930
959 G. de Leeuw Stavoren motorboot
1930
960 Jules Roy Ronen motorspits Brochet 1930
961 Jules Roy Ronen motorspits Perche 1930
962 Jules Roy Ronen motorspits Carpe 1930
963 Jules Roy Ronen motorspits Goujon 1930
964 Jules Roy Ronen motorspits Ablette 1930
965 Jules Roy Ronen motorspits Tanche 1930
966 Jules Roy Ronen motorspits Alose 1930
967 Jules Roy Ronen motorspits Truito 1930
968 Jules Roy Ronen motorspits Barbean 1930
969 Jules Roy Ronen motorspits Chevesne 1930
970 Jules Roy Ronen motorspits Saumon 1930
971 Jules Roy Ronen motorspits Estargeon 1930
972 Joh. Geheugelijk Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Morgenster 1930
973 K. Rebel Haarlemmermeer motorboot
1930
974 D.G. Sinke Yerseke motorkotter
1930
975 P. de Jong Krimpen a.d. IJssel motorboot
1930
976 J.A. Vermeeren Waspik motorboot
1930
977 Gebr. Verschoor Bruinisse motoerkotter Maja 1930
978 J. Kouijzer Zierikzee motoerkotter
1930
979 M. Koolwijk Gouderak motorboot
1930
980 T. Verkaik Capelle a.d. IJssel motorboot Hoop op Welvaart 1930
981 onleesbaar


1930
982 D. Groenhof Koudum motorboot Alida 1930
983 P. Bol Monster motorboot
1930
984 J. Faasse Klundert motorboot
1930
985 J. Ubink Ter Aar motorboot
1930
986 M. van Dongen Waspik sleepschip Corma 1930
987 G.P. Ubink Ter Aar motorboot Deo Juvante 1930
988 W. Blom Willemstad motorsleepboot Maartje 1930
989 G. Ouweneel Schoonhoven motorboot
1930
990 P.B. Vissers Raamsdonk motorspits Vigili 1930
991 M. Verschuur Alphen a.d. Rijn motortankboot De Rijnstreek 1930
992 Pierre Gasthuis Lille motorspits Mistral 1930
993 Charles Peru Ile St. Denis motorspits Aida 1930
994 A. Pervillé Parijs motorboot Laurette 1930
995 Alfred Jeanson St. Dizier motorspits Notre Dame de Lisiieu 1930
996 Horst & v.d. Bijl Alphen a.d. Rijn motorboot Rijnstroom II 1930
997 C. Lingen Gouda motorboot
1930
998 Vekoma Rotterdam tankboot Vekoma 3 1930
999 Vekoma Rotterdam tankboot Vekoma 1 1930
1000 Boor jr Vaartuigenb. Alphen a.d. Rijn dekschuit
1930
1001 Delegrange & Messager Parijs motorspits Mercure 1930
1002 Delegrange & Messager Parijs motorspits Venus 1930
1003 Delegrange & Messager Parijs motorspits Mars 1930
1004 Delegrange & Messager Parijs motorspits Vega 1930
1005 Delegrange & Messager Parijs motorspits Rigel 1930
1006 Delegrange & Messager Parijs motorspits Canopus 1930
1007 Delegrange & Messager Parijs motorspits Antares 1930
1008 Delegrange & Messager Parijs motorspits Uranus 1930
1009 Delegrange & Messager Parijs motorspits Regulus 1930
1010 Delegrange & Messager Parijs motorspits Altair 1930
1011 B. Haystek Hillegom open dekschuit
1931
1012 B. Haystek Haarlemmermeer open dekschuit
1931
1013 Schmitt Ziegelhausen sleepschip Emma Mina 1931
1014 Joh. Gerdes Haren a.d. Ems motorkustboot Anna 1931
1015 Gebr. Patmos Yerseke motorkotter Moesel 1931
1016 Henry Jean Baptiste Nantes motorboot La Lorraine 1931
1017 Onillon Faurille Redon motorboot La Paine 1931
1018 S.A. d’Arnement Anvers motortankschip
1931
1019 M. Verschuur Alphen a.d. Rijn motortankschip Rijnstreek II 1931
1020 S.A. d’Arnement Anvers motortankschip Brugas II 1931
1021 Wed. Verheul Haarlem motorboot
1931
1022 H. Mooy Barwoudswaarder motorboot Barwoudia 1931
1023 Brohan Redon motorspits l’Alcyon 1931
1024 Eugene Gazeau Nantes motorspits
1931
1025 Charles Papin Redon motorspits Libellule 1931
1026 R. Toulonneau Blain motorspits Fleur de Mai 1931
1027 Ver. Steenkolen Mij. Rotterdam 1 tank Vekom 5 1931
1028 J. Snoek Urk motorbotter
1931
1029 J. Scheen Bodegraven motorboot
1931
1030 J. v.d. Berg Bruinisse motorboot
1931
1031 J. Blom Scherpenisse motorboot
1931
1032 M. Visser Sliedrecht motorboot Bastina Adriana 1931
1033 Gebr. Verheul Amsterdam motorboot Drie Gebroeders 1931
1034 S. Visserman Sneek motorboot Nieuwe Zorg 1931
1035 H. Zijlstra Kuinre motorboot Martha 1931
1036 M. de Boer Urk motorbotter Annetje UK 205 1931
1037 Gebr. Molenaar Urk motorbotter De Vrouw Geertje UK 90 1931
1038 A. Jansen Oosterhout sleepschip Lucia 1931
1039 Ver. Steenkolen Mij. Rotterdam 1 tank
1931
1040 W.A. v.d. Heuvel Utrecht dekschuit
1931
1041 Joh. Oom Dordrecht motorboot Anjo 1931
1042 D. v.d. Brink Linschoten motorboot
1931
1043 J.J. Bouvy Zants Muiden dekschuit
1932
1044 onleesbaar


1932
1045 onleesbaar


1932
1046 B. de Vries Urk motorbotter Nuvatura UK 143 1932
1047 Fokke Baarsen Urk motorbotter Gerrit UK 126 1932
1048 Boot jr Alphen a.d. Rijn vlet
1932
1049 Boot jr Alphen a.d. Rijn vlet
1932
1050 Boot jr Alphen a.d. Rijn vlet
1932
1051 Boot jr Alphen a.d. Rijn vlet
1932
1052 J.A. ‘t Mannetje Goeree motorbotter De kopende visser 1932
1053 W. van Reder Goeree motorbotter Op hoop van zegen GO 26 1932
1054 J. Molenaar Urk motorbotter Albert UK 1 1932
1055 F.D. Sinke Yerseke motorkorboot
1932
1056 C. Jansen Brouwershaven motorgarnalenboot Pionier BH 4 1932
1057 F. de Jong Krimpen a.d. IJssel motorboot
1932
1058 C. Roon Stellendam motorgarnalenboot Op hoop van zegen GO 26 1932
1059 J. Boileau Veghel opduwboot Rene 1932
1060 N.V. B.I.M. Rotterdam tank
1932
1061 N.V. B.I.M. Rotterdam tank
1932
1062 Prov. Waterstaat ZH Den Haag pont Allemansgeest 1932
1063 J.G. Mulken Elsloo opduwboot Tieneke 1932
1064 G. Metz Urk tankboot Ritske 1932
1065 G. ‘t Hooft Rotterdam veerbootje Anna Jacoba 1932
1066 N.V. J.J. Boyvy Muiden dekschuit Pauw IX 1932
1067 Hoffman Zwolle motorboot Risico I 1933
1068 P. Nedert Goeree motorbotter Eben Haezer GO 8 1933
1069 G.G. de Mul Philippine motorkorboot P.J. 61 1933
1070 A. de Graaf Oudorp motorboot Onderneming III 1933
1071 B. Vlaming Oostereind Texel motorkotter De jonge Biem TX 49 1933
1072 Prov. Waterstaat Prinschenschouw pont Prinschenschouw 1933
1073 A. Tuinman Harlingen sleepboot Martje 1933
1074 Rijkswaterstaat Nijmegen inspectiebootje Waal II 1933
1075 Rijkswaterstaat Nijmegen inspectiebootje Waal III 1933
1076 J.G. van Thull Rotterdam motorsleepboot Jawi 1933
1077 onleesbaar


1933
1078 A. Dobbelaar Terneuzen motorboot Christina 1934
1079 N.I.T. Rotterdam motortankschip Shell VIII 1934
1080 L. Heck Roosendaal motorboot Jacjo 1934
1081 D. Pols Ouderkerk a.d. IJssel motorboot Nooit Volmaakt 1934
1082 W. de Vries Kampen opduwer
1934
1083 P.Th.A. van Loon Rotterdam opduwer Marianne 1934
1084 N.V. v.d. Tak Rotterdam bergingsvaartuig Dolfijn 1934
1085 L. Hamers Vught opduwer Leprana 1934
1086 Th. Tomissen Amsterdam opduwer Joseph 1934
1087 G. v.d. Tol Utrecht opduwer Op hoop van Zegen GO 26 1935
1088 D. de Kruyk Rotterdam opduwer cordi 1935
1089 N. Boutier Den Haag motorjachtje Adriana 1935
1090 Kromme Rijn Utrecht roeiboot
1935
1091 B. Vlaming Oostereind Texel kotter Drie Gebroeders TX 11 1935
1092 P. Kuyf Nieuwkoop vlet Anna XVI 1935
1093 P. Kuyf Nieuwkoop vlet Anna XVII 1935
1094 P. Kuyf Nieuwkoop vlet Anna XVIII 1935
1095 Gemeente Werkendam veerboot Werkendam/Hardinxveld III 1936
1096 J. de Waal-de Jonge Bruinisse mosselkotter De drie Gebroeders 1936
1097 G.J. Schot-de Jonge Zierikzee mosselkotter
1936
1098 Joh. van Dijke Zuid-Beyerland motorboot Piejo 1936
1099 P. Bakker Groningen motorkustboot Presto 1936
1100 M. Volgers Enkhuizen motorkotter EH 1 1937
1101 J. Boll Winsum motorkustboot Deo Duce 1937
1102 C. de Boer Volendam motorkotter Stella Maris 1937
1103 C.J.P. Liefbroer Rotterdam opduwer Alwi 1937
1104 C.J.P. Liefbroer Rotterdam opduwer
1937
1105 N.V. v.d. Tak Rotterdam bergingsboot Bruinvisch 1937
1106 N.V. Vlaardingse Mach. Fabr. Vlaardingen sleepboot Frederick V 1937
1107 J. Zoeteweg Yerseke motorboot
1937
1108 Gebr. Drijver Oostereind Texel motorkotter T.X. 33 1937
1109 A.P.C. Den Haag

1938
1110 J. Aarnoudse St. Philipsland motorspits Jaco 1938
1111 J. Aarnoudse St. Philipsland motorspits Speranza 1938
1112 C. Koorn Den Helder motorkotter
1938
1113 P.A.J. de Reyer Schiedam motoropduwer
1938
1114 J.J. Tuil Delfzijl motorkustboot Brandaris 1938
1115 J. Ketting Katwijk aan Zee motorlogger Gloria KW 51 1938
1116 C. de Waardt Ouderkerk a.d. IJssel motorboot
1938
1117 B. Hekman Amsterdam motorsleepboot
1938
1118 C. Nieuwpoort Groningen motorkustboot Fiducia 1938
1119 G. Zoutman Delfzijl motorkustboot Hilda 1939
1120 Ed. J. Berner Rotterdam motorkustboot Helvetia 1939
1121 C. Oppelaar Koudekerk a.d. Rijn motoropduwer
1939
1122 A. de Waardt Ouderkerk a.d. IJssel motorboot
1939
1123 N.V. Stoomsl. dienst Adwill II Amsterdam motorsleepboot
1939
1124 H. Koekoek Amsterdam motorsleepboot
1939
1125 J.H. Vos Hoogkerk motorkustboot Amazone 1939
1126 Gebr. Serné Haarlem motorkustboot Jacoba Johanna 1939
1127 H.F.G. Langenhoff Amsterdam motorkustboot Wilda 1939
1128 B. Kamphuizen Vreeswijk motorvrachtboot Quo Vadis 1939
1129 K. de Vries Delfzijl motorkustboot Brelli 1939
1130 Rederij Goedkoop Amsterdam bergingsvaartuig Hulp in Nood 1939
1131 N.V. v.d. Tak Rotterdam bergingsvaartuig Zeeleeuw 1939
1132 J. ‘t Mannetje Goederede motorkotter
1939
1133 N.V. Kuyf Nieuwkoop vlet
1939
1134 N.V. Kuyf Nieuwkoop vlet
1939
1135 G. van Dongen Rotterdam motorsleepboot
1939
1136 J. Pekelder Groningen motorkustboot Baltico 1939
1137 gevorderd door Duitse marine
motorkotter
1940
1138 N.V. v.d. Tak Rotterdam bergingsvaartuig
1940
1139 G. v.d. Tol Utrecht motorsleepboot
1940
1140 N.V. v.d. Tak Rotterdam motorsleepboot Zeehond 1940
1141 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 501 1940
1142 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 502 1940
1143 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 503 1940
1144 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 504 1940
1145 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 505 1940
1146 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 506 1940
1147 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 507 1940
1148 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 508 1940
1149 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 509 1940
1150 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter T.K. 510 1940
1151 Utrechtse Asphaltfabriek Den Haag motortankboot Othello 16 1940
1152 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter Huligau 1940
1153 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter Bekenau 1941
1154 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter Eberau 1941
1155 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter Amenau 1941
1156 N.V. Erica Amsterdam motortanklichter Heidena 1941
1157 W. de Ridder Amsterdam motorsleepboot Albatros 1941
1158 J. Belonje Enkhuizen motorsleepboot Adwill II 1941
1159 W. Salomons Enkhuizen motorsleepboot
1941
1160 Wed. J.M. Deurwaarder-Schot Rotterdam motorsleepboot Jama 1941
1161 L. Joele Dordrecht motorsleepboot
1941
1162 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 511 1942
1163 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 512 1942
1164 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 513 1942
1165 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 514 1942
1166 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 515 1942
1167 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 516 1942
1168 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 517 1942
1169 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 518 1942
1170 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 519 1942
1171 R.L.M. Berlijn motortanklichter T.K. 520 1942
1172 T. de Groot Dordrecht stoomsleepboot
1942
1173 H. de Groot Dordrecht motorsleepboot Jade 1942
1173 H. de Groot Dordrecht motorsleepboot Madoera 1942
1174 W.H. van Dort Arkel motorsleepboot
1942
1175 W.H. de Ridder Haastrecht motorsleepboot Antorns 1942
1175 F. Feenstra St. Philipsland motorsleepboot Corrie 1942
1176 Köster, Wesselok & Wichman Rotterdam motorsleepboot Elbe 1943
1176 W.A. v.d. Tak Rotterdam motorsleepboot Zeepaard 1943
1176 W.M. Goudsbloem Rotterdam motorsleepboot
1942
1177 Köster, Wesselok & Wichman Rotterdam motorsleepboot Weser 1943
1178 De Groot & Baarse Dordrecht motorsleepboot Katjang 1943
1179 H. de Groot Dordrecht motorsleepboot Nellie 1943
1180 H. de Groot Dordrecht motorsleepboot Arda 1946
1181 C. Guyt Katwijk aan Zee motorkotter Prinses Margriet KW 51 1946
1182 W.A. v.d. Tak N.V. Rotterdam bergingsvaartuig Walrus 1946
1183 Gebr. Vlaming & Bremer Oostereind Texel motorkotter Deo Volente TX 11 1946
1184 Rijkswaterstaat Den Haag veerpont Veere 1946
1185 E.E. de Mul Philippine motorkorboot
1946
1186 K.J. Poepjes Delfstrahuizen motorkotter P.I. 5 1947
1187 T. Visser Urk motorkotter Noordster LE 42 1947
1188 W. van Urk Urk motorkotter Anna UK 115 1947
1189 D. Lub Enkhuizen motorkotter de jongen Albert EH 12 1947
1190 D. Blankenvoort Bloemendaal sleepboot
1948
1191 Nieveld Goudriaan Rotterdam motorkustboot Mizar N 1948
1192 Nieveld Goudriaan Rotterdam motorkustboot Matar N 1948
1193 C. Bakker Urk motorkotter Hoop doet Leven UK 72 1948
1194 A. van Veen Urk motorkotter Deo Annente UK 99 1948
1195 J. Edelenbroek Enkhuizen motorkotter Ronny EH 32 1948
1196 P. Buis & Zonen Enkhuizen motorkotter De Zeemeeuw EH 15 1948
1197 Polimex Warschau stoomsleepboot Konrad 1949
1198 Polimex Warschau stoomsleepboot Zijgmund 1949
1199 KPM Amsterdam motorkustboot Sungei Deli 1949
1200 KPM Amsterdam motorkustboot Sungei Asahan 1949
1201 A. v.d. Zwan Scheveningen motorlogger
1949
1202 A. v.d. Zwan Scheveningen motorlogger
1949
1203 M. Drijver Oostereind Texel motorkotter Deo Duce 1949
1204 J. Bakker Urk motorkotter de jong Sjoerd UK 9 1949
1205 D. Causijn Harlingen motorkotter Sjoerd HA 25 1949
1206 Dammer & v.d. Heide Rotterdam Patrouille vaartuig Anggang 1949
1207 Dammer & v.d. Heide Rotterdam Patrouille vaartuig Angkloeng 1949
1208 J. Aarnoudse St. Philipsland motorspits Speranza 1949
1209 T.A. Cornet Rotterdam motorspits Helena 1950
1210 Vlaming & Bremer Oostereind Texel motorkotter
1951
1211 W.G.J. Westra Zwolle motorkustboot IJssel 1951
1212 E. Rienke Groningen motorkustboot Albatros 1951
1213 J.M. Teekman Zwolle motorkustboot Salland 1951
1214 N.V. E. Wagenborg Delfzijl motorkustboot Mercator 1951
1215 N.V. Jan Schoenmaker Zaandam motordekschuit
1951
1216 Peter Dekker Groningen motorkustboot Schokland 1951
1217 J.C. Tanis Goederede motorkotter
1951
1218 Huidig en Veder Rotterdam motorsleepboot Ino 1951
1219 W. in ‘t Veld Rotterdam motorkustboot Orania 1952
1220 M. Tanis & zn Ouddorp motorgarnalenboot
1952
1221 C. Vrolijk IJmuiden motorlogger Corneli Maria Sch 135 1952
1222 J. Eikhart Den Haag motorkustboot Kaap St. Vincent 1952
1223 W.A. v.d. Tak Rotterdam bergingsvaartuig Dolfijn 1952
1224 C. Vrolijk IJmuiden motorlogger Onderneming II Sch 27 1952
1225 C. Cuyt Katwijk motorlogger de vrouw Anna KW 42 1952
1226 Innega Rotterdam motorkustboot Werstersingel 1953
1227 Jac. Deen Delfzijl motorkustboot Noordkaap 1953
1228 G. Brijder Kampen motorkustboot Dependent 1953
1229 Frego Dordrecht motorkustboot Arbon 1953
1230 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Bergsingel 1953
1231 Niehuis en v.d. Berg Rotterdam motorsleepboot Dreadnought 1953
1232 onleesbaar




1233 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Heemraadsingel 1954
1234 C. Vrolijk IJmuiden motorlogger Onderneming III Sch 117 1954
1235 C. Vrolijk IJmuiden motorlogger Onderneming IV Sch 153 1954
1236 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Lindesingel 1955
1237 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Meidoornsingel 1955
1238 N.V. Batavia IJmuiden motortrawler Batavia 1954
1239 N.V. Batavia IJmuiden motortrawler Soerabaja 1954
1240 N.V. Gebr. den Dulk Katwijk aan Zee motortrawler Nestor KW 101 1954
1241 v.d. Oever Katwijk aan Zee motorkotter
1958
1242 C. Vrolijk IJmuiden motortrawler Cornelis Vrolijk Sch 171 1955
1243 N.V. Batavia IJmuiden motortrawler Curacau 1955
1244 F. Hoefnagel Scheveningen motorkotter Jacomina Sch 34 1955
1245 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Kastanjesingel 1955
1246 Fegro Dordrecht motorkustboot Arbon 1955
1247 G. Brijder Kampen motorkustboot Henriette B 1956
1248 M. v.d. Plas Katwijk aan Zee motorviskotter
1955
1249 N.V. Gebr. den Dulk Katwijk aan Zee motortrawler Albatros KW 87 1956
1250 N. v.d. Plas Katwijk aan Zee motorviskotter De vrouw Alida KW 160 1956
1251 J.H. v.d. Graaf Rotterdam motorkustboot Huba 1956
1252 Ouwehand, Van Dijk, Haasnoot Katwijk aan Zee motorviskotter
1956
1253 Loodswezen Den Haag loodskotter
1956
1254 N.V. G. Kornaat Vlaardingen motortrawler Liesje en Rutger VL 153 1956
1255 G.J. Brijder Harlingen zandzuiger Jan van Gent 1956
1256 H. Lieberg Raamsdonkveer motorkustboot Keizersveer 1957
1257 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Spoorsingel 1957
1258 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Molensingel 1957
1259 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Carnissesingel 1957
1260 G. Brijder Kampen motorkustboot Jacoba M 1958
1261 N.V. Batavia IJmuiden motortrawler Medan IJM 57 1957
1262 W. A. v.d. Tak N.V. Rotterdam bergingsvaartuig Snip 1957
1263 M. v.d. Plas Katwijk aan Zee motorkotter Jeanette 1957
1264 Degro Dordrecht motorkustboot Cresta 1958
1265 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Pasteursingel 1958
1266 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Erasmusingel 1958
1267 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Boezemsingel 1958
1268 N.V. Invotra Rotterdam motorkustboot Hoyledesingel 1958
1269 P.J.F. Ernst IJmuiden motortrawler Protunes IJM 157 1958
1270 Viss. Mij Wiron Hypolitushoef motorkotter
1958
1271 Van Duin & V.d. Plas Katwijk aan Zee motorkotter Mare Liberum 1958
1272 K. Rote Warmond motorkotter Frank IJM 65 1958
1273 K. Rote Warmond motorkotter Paul IJM 66 1958
1274 K. Rote Warmond motorkotter Hans IJM 67 1958
1275 Parlevliet & v.d. Plas Katwijk aan Zee motortrawler KW 171 1959
1276 C. Vrolijk IJmuiden motortrawler Onderneming I Sch 261 1959
1277 J. van Rijn/v. Beelen Katwijk aan Zee motorkotter
1959
1278 J. van Rijn/v. Beelen Katwijk aan Zee motorkotter
1959
1279 N.V. Wiron Hypolitushoef motorkotter
1959
1280 N.V. Wiron Hypolitushoef motorkotter
1960
1281 K. Droog Krimpen a.d. IJssel motorbeunschip Orion 1959
1282 N.V. Gebr. den Dulk Katwijk aan Zee motortrawler Cornelis den Dulk KW 144 1960
1283 Booth Fisheries Chicago (USA) motortrawler Nancy J. Fletcher 1960
1284 Booth Fisheries Chicago (USA) motortrawler Barbara J. Fletcher 1960
1285 Booth Fisheries Chicago (USA) motortrawler Jeanne J. Fletcher 1960
1286 C. Snoei Capelle a.d. IJssel motorvrachtschip Confiance 1960
1287 C. Vrolijk IJmuiden motortrawler Sch 135 1960
1288 G. Ketting Katwijk aan Zee motortrawler
1960
1289 K. van Dijk Bergambacht motorvrachtschip Amice 1960
1290 Mach. fabr. Luyt Hypolitushoef casco motorkotter Tiny 1961
1291 C. Heuvelman Ouderkerk a.d. IJssel motorbeunschip Avontuur 1960
1292 Viss. Mij. Orion Katwijk aan Zee motortrawler Bellatrix KW 139 1960
1293 N.V. v/h A. den Dulk Katwijk aan Zee motortrawler Ane Jacob 1961
1294 Ouwehand, Van Dijk, Haasnoot Katwijk aan Zee motortrawler
1961
1295 onleesbaar


1961
1296 C. de Landgraaf Badhoevedorp motorbeunschip Willemien 1961
1297 Th.H.E. Verheggen Wessem motorvrachtschip Stad Wessem 1961
1298 W. Verschoor Rotterdam motorbeunschip Disponibel 1961
1299 M. Parlevliet Katwijk aan Zee motorlogger Michiel KW 167 1961
1300 Viss. Mij. Wiron Hypolitushoef motorkotter Wiron III IJm221 1962
1301 N.V. C. Kornaat Vlaardingen motortrawler Bets & Gerdina VL 112 1962
1302 Rederij Schaap Katwijk aan Zee motorkotter Antje KW 200 1962
1303 Heuveling, v. Beek, Ouwehand Katwijk aan Zee motorkotter Catherina Josephine KW 127 1962
1304 P.A. van Es & Co. N.V. Rotterdam coaster Kittiwake 1963
1305 P.A. van Es & Co. N.V. Rotterdam coaster Imber 1963
1306 N.V. v/h A. Verboon Vlaardingen motortrawler Margaretha VL 14 1962
1307 S.P.E.C.O. St. Pierre (Canada) motortrawler Rodrique 1963
1308 L. v.d. Plas Katwijk aan Zee motorkotter Aleida Jacoba KW165 1963
1309 Parlevliet & v.d. Plas Katwijk aan Zee motortrawler Jan Maria KW 171 1963
1310 W. Verschoor Rotterdam motorbeunschip Risico 1963
1311 Van Vliet, Busker, Visser Wormerveer motorbeunschip Ambitie 1963
1312 Rederij Aquarius Katwijk aan Zee motorkotter Aquarius KW 173 1964
1313

motorkotter


1314 Egmond & V.d. Schee IJmuiden casco kotter Arie KW67 1964
1315 R. le Goff Etel (F) motortrawler Boceno 1964
1316 P. Taal Scheveningen motorkotter Johanna Cornelia Sch 251 1964
1317 Mid Western Kaapstad Tunaclipper Verkenner I 1964
1318 Mid Western Kaapstad Tunaclipper Verkenner II 1964
1319 Mid Western Kaapstad pilchardboot Treffer I 1964
1320 P.A. van Es & Co. N.V. Rotterdam coaster Breewijd 1964
1321 P.A. van Es & Co. N.V. Rotterdam coaster Breehees 1965
1322 P.A. van Es & Co. N.V. Rotterdam coaster Breeveld 1965
1323 R. Frederico La Rochelle (F) motortrawler Touraine 1965
1324 Schippers Wassenaar kotterjacht Berthe Pauline 1965
1325 C. Tanis Goederede hekkotter Cornelia Gerrit 1966
1326 Delta combinatie Hellevoetsluis mastbak Zuiderdiep 1966
1327 Reedert Goederede hekkotter Ebenhaezer 1966
1328 Gulf Marine and Diving Co LTD London hekkotter Alibut II 1968
1329 Lauwerszee combinatie
steenstorter Lauwerszee 1966
1330 Spliethof Rederij Amsterdam coaster Brouwersgracht 1967
1331 Spliethof Rederij Amsterdam coaster Schippergracht 1967
1332 Zincon Hellevoetsluis steenstorter Noordzee V 1968
1333 N.V. Terro Amsterdam beunschip Apollonia 1966 nieuw middenschip
1334 N.V. Berg en Tr.p.bedr. V.d. Akker Vlissingen bergingsvaartuig Jacomina 1967
1335 J. de Rhoter Alphen a.d. Rijn motorjachtje Shalom 1968
1336 Rederij Zwaag Amsterdam Rijnpass. schip Rotterdam 1969
1337 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam gastankschip Belgia 1969
1338 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam motortanker Libia 1970
1339 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam motortanker Liguria 1970
1340 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam tankduwbak Votank 15 1970
1341 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam tankduwbak Votank 16 1970
1342 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam motortanker Licosia 1971
1343 casco voor IJsselwerf Rotterdam containerschip
1971
1344 G. v. Lent & Zn N.V. De Kaag motorjacht
1971
1345 Amoco
gasplatform
1971
1346 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam motortanker Liparia 1972
1347 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam motortanker Lucania 1973
1348 P. en K. v.d. Berg Urk motorkotter Lummetje UK 60 1974
1349 Jurie v.d. Berg Urk motorkotter Jan v.d. Berg UK 243 1973
1350 Fa. Romkes Urk motorkotter Adriaantje UK 2 1973
1351 C. de Ridder Urk motorkotter Grietje Hendrika UK 189 1974
1352 Fa. W. Vooys Katwijk aan Zee motorkotter Willem Adriana KW 25 1974
1353 v.d. Vis Texel motorkotter Vertrouwen TX 68 1974
1354 Trap Texel motorkotter Ellen TX 14 1974
1355 Fa. Hoek en v Duin Katwijk aan Zee motorkotter Alida KW 22 1974
1356 Phs. van Ommeren N.V. Rotterdam duwboot Kraanvogel 1975

naar deel 1
.

© 1997-heden; Vereniging 'De Binnenvaart', Dordrecht. Redactie: Pieter Klein, Ede.
De rechthebbenden kunnen niet aansprakelijk gesteld worden voor de gevolgen van het gebruik van deze site,
noch voor de gevolgen van het gebruik van de in deze site opgenomen links!
Deze site gebruikt cookies!
Zonder toestemming vooraf, is gehele of gedeeltelijke overname van enig deel uit 'Binnenvaarttaal' verboden! Kopieën naar Facebook, Pinterest, en andere doorgeefluiken zijn niet toegestaan!
Over het algemeen zullen de inzenders van het materiaal een verzoek
tot het gebruik van het getoonde materiaal inwilligen. (meer informatie)

Deze site is geoptimaliseerd voor een resolutie van 1024x768 px.,

U wordt verzocht eventuele gebreken te melden!  (meer informatie)

Mijn dank gaat uit naar ALLEN, die mij met deze site helpen of geholpen hebben.

Pieter Klein:
Redacteur, auteur, ontwerper en webmaster.



Statistieken