Bouwlijst 1  Fa. Boot Scheepswerf De Industrie Alphen a/d Rijn


1907 t/m 1924
 naar deel 2

Kopie van de bouwlijst zoals deze augustus 2014 bij LVBHB.nl beschikbaar was.
Voor de meest betrouwbare versie zoek op die site in de rubriek geschiedenis-bronnenverzamelingen.
Aanvullende informatie is mogelijk te vinden via de liggers bij de LVBHB, lees eventueel eerst de toelichting en de tips&trucs.

Deze lijst is overgenomen van een kopie van een, met een vervuilde typemachine, uitgetypte lijst.
De fouten daarin zijn mogelijk een gevolg van lees- en tikfouten bij het overnemen van wat lijkt een handgeschreven lijst.
Voor aanvullingen, correcties en de op dit werk rustende rechten kunt U contact opnemen met George Snijder of de LVBHB.

Bouwnummer opdrachtgever woonplaats scheepstype scheepsnaam bouwjaar Opmerkingen
301 A. Ackermans Antwerpen sleepkaan
1907*
302 Vistor Rolan Aillee sleepkaan
1907*
303 Jac. Los Beverwijk motorboot


304 J. van Wessel Weesper-Karspel motorboot


305 Langhout & Boot Oude Wetering dekschuit
1906*
306 M. Sijbrijns Amsterdam sleepschip


307 G. van Delft Gorinchem klipper


308

elevator


309

elevator


310

elevator


311 J. de Boer Amsterdam hevenaak


312 N.V. Mach. v/h D.W. v. Rennes Turk Oude Wetering motorboot
1907*
313 ?




314 P. van Opijnen Rotterdam sleepkaan
1907*
315 J. van Rijswijk Rotterdam motorboot
1907*
316 T. Stok Piershil motorboot
1907
317 B.J. Quist St. Philipsland motorboot


318 C. Goumare Stad aan ‘t Haringvliet motorboot
1907
319 T.H. Neijenhoff Rotterdam sleepkaan
1907*
320 J. Vijfhuizen Woerden paviljoen scheepje
1907*
321 A. van Egmond Hillegom motorboot
1907*
322 Jac. v. Migro Niel bij Antwerpen motorboot
1907*
323 Gebr. van Drimmelen Klundert motorboot
1907*
324 A. de Haas Bergen op Zoom sleepkaan
1907*
325 A.G. Brand Ter Aar motorboot


326 H. Busker & Velenturf Wilnis sleepkaan


327 D. Veeling Rotterdam sleepkaan


328 W.P. Verstraate Stavenisse motorboot


329 A. van Schendel Steendorp sleepkaan


330 A.B. Flier Rotterdam motorboot
1907*
331 F. Stok Piershil motorboot
1907*
332 W. v.d. Lucht & Zn Rotterdam lichter
1907*
333 Joh. Krap Amsterdam motorboot
1908
334 Equiduis de Prins Wintham (B) sleepkaan
1907*
335 J. van Berkum Purmerend motorboot


336 Wed. C.M. de Graaf Streenhan motorboot


337 M.C.J. Touw Bergen op Zoom sleepkaan


338 G.B. Janden Rotterdam sleepkaan


339 Nefkens & Van Steen Rotterdam sleepkaan


340 Joseph Sommer Heerdt a/Rhein elevatoraak


341 Joseph Sommer Heerdt a/Rhein elevatoraak


342 Joseph Sommer Heerdt a/Rhein kolenaak


343 J. Slump Delfzijl klipper


344 Fa. Varseveld & Co Leerdam motorboot


345 JL.J. Strenger Middelburg sleepkaan


346 J. Duif Monnikendam motorboot


347 C.J. Verstraaten Tholen motorboot


348 W.P. Verstraaten Stavenisse motorboot


349 D. Boot Alphen aan de Rijn vlet/zolderschuit


350 C. Vandervillle Goes motorboot


351 P. Delver Alkmaar motorboot


352 W. Goudsbloem Rotterdam sleepkaan


353 D. v.d. Weyden Amsterdam paviljoen scheepje


354 J.H. Vroom Amsterdam sleepkaan


355 J. Schipper Rotterdam hevenaak


356 P. Sijbrands Amsterdam sleepkaan


357 N. Duyn Oude Tonge klipper


358 P. Schipper Gzn. Zaandam vlet/zolderschuit


359 H. Vermeulen St. Maartensdijk motorboot


360 D. Boot Alphen aan de Rijn vlet


361 W. van Deursen Roosendaal sleepkaan


362 Vlerk Vreeswijk hevenaak


363 V.J. Kopman Medemblik klipper


364 J. Elfrink Amsterdam sleepkaan


365 M. van Deen Bovenkarspel klipper


366 J.C. Palf Alkmaar roefscheepje


367 J.C. de Mul Colijnsplaat motorboot


368 J. Arneds Rotterdam sleepkaan


369 J. Bekelhof Amsterdam scheepje


370 G.A. van Zanten Deventer sleepkaan


371 J. Hoogendoorn Hardinxveld sleepkaan


372 J. Scheen Bodegraven hevenaak


373 Zijlstra Alphen aan de Rijn vlet


374 J. van Schaik Den Haag motorboot
1909
375 J. van Beekhoven Leur motorboot


376 F. Glaser Amsterdam sleepkaan


377 M. Enders Markheidenfeld sleepkaan


378 J. Scherg Karelstadt sleepboot (stoom)


379 Kloet & Westdorp Rotterdam sleepboot


380 A. Smals Vierlingsbeek sleepkaan


381 J.H. de Both Raamsdonk sleepkaan


382 M. v.d. Pol Zwolle sleepkaan


383 D.W. van Rennes Utrecht motorjachtje


384 J. van Rossum Vreeswijk hevenaak


385 P.J. Witjes Rotterdam sleepkaan


386 P. Rutjes Pannerden hevenaak


387 Neptun Bremen motorlichter


388 Boog-Landaal Apeldoorn motorboot


389 H. van Weelde Rotterdam hevenaak


390 A.C. van Lesse Rotterdam motorboot


391 D. Boot Alphen aan de Rijn motorboot


392 J. Hers Herkingen klipper


393 Gebr. van Hoeken Leiden vlet


394 E. Thomissen Nijmegen sleepkaan


395 De Landbouw Uithoorn stoomboot


396 J. Goudsbloem Rotterdam sleepboot


397 Georg Reinhart Markheidenfeld sleepkaan


398 F. Verhage Waspik sleepkaan


399 J. Stegeman Pannerden hevenaak


400 K. & A. Stegeman Mainflingen a/M sleepkaan


401 Gebr. Den Herder Harderwijk visschuit


402 Wed. C. Stantz & Zn Amsterdam sleepkaan


403 L. Kruyt jr. Brielle klipper


404 C.C. Hijstek Hillegom motorboot


405 Sparre & Nieuwenhuizen Rotterdam motorjachtje


406 L. van Gent Nieuwe Tonge motorboot


407 F. Booy Alphen aan de Rijn vlet


408 C. v.d. Sande St. Maartensdijk klipper


409 M. Smits Piershil scheepje


410 H. Zuidam Rotterdam klipper


411 J.v. Duivendijk Zierikzee motorboot


412 P. Schippers Kortenge motorboot


413 Th. de Bot Rotterdam sleepkaan


414 D. Kok Vinkeveen paviljoen scheepje


415 Arthur de Meyer Terneuzen motorboot


416 La Franco Belge Antwerpen motorboot


417 N.A. de Jager Breukelen paviljoen scheepje Janna

418 C. Breets Aalsmeer motorboot


419 A.C. van Zessen Rotterdam motorboot


420 J. Valkenburg Vreeswijk hevenaak


421 D. Boot Alphen aan de Rijn vlet


422 C. v. Maarsen Aalsmeer motorboot


423 Hollandia melkfabr. Vlaardingen motorboot


424 J. Lans Den Haag motorboot


425 B. Lensen Amsterdam zeilsleepkaan


426 Th.G.J. Daams Lobith sleepkaan


427 A. Sinterklaas Vinkeveen hevenklipperscheepje


428 D. Boot Alphen aan de Rijn vlet 32


429 H. Busker Mijdrecht paviljoen scheepje


430 Wed. de Jonge Rotterdam sleepkaan


431 De Graaf Poortvliet motorboot


432 D. Boot Alphen aan de Rijn vlet


433 Marktman & Faassen Rotterdam sleepboot


434 Sparre & Nieuwenhuizen Rotterdam motorjacht


435 L. v.d. Waal Gent motorboot


436 C. den Dulk Scheveningen logger


437 J.F. de Bakker Walsoorden motorboot


438 Th. Borst Zwammerdam motorboot


439 J. Otto Wilnis motorboot


440 S. van Dongen Amsterdam motorboot


441 M. de Haas Bergen op Zoom sleepkaan


442 Van Wanings & Co Rotterdam motorboot
1911
443 P. Kruyt Gouda sleepkaan
1911
444 J. Sijbrands Amsterdam sleepkaan
1911
445 N. Bok Zaandam sleepkaan
1911
446 D. Vonk Wilnis paviljoen scheepje
1911
447 J.G. Hartmans Roosendaal sleepkaan
1911
448 v.d. Ent-Braat & Carsjens Alphen aan de Rijn motorboot Rijnland III
11-7-1911
motor: 30pk industrie**
80 ton groot.
449 H. Wanders Waspik sleepkaan


450 C. van Vliet Amsterdam hevenklipper


451 A. v. ‘t Hof Stavenisse motorboot


452 N.V. Sparre & Nieuwenhuizen Rotterdam motorjacht


453 N.V. Sparre & Nieuwenhuizen Rotterdam motorjacht


454 ?




455 A. van Egmond Amsterdam motorboot


456 Viss. Politie Zeeuwse Stromen
motorjacht Isis

457 Viss. Politie Zeeuwse Stromen

Osiris

458 August Lerch II Nierstein am Rhein sleepkaan


459 C. Duinker Wieringen klipper


460 F. Röpeke & Co Rotterdam motorboot


461 Aloas Dewald Hirschhorn sleepkaan


462 C. Beers Gzn Winkel motorboot


463 J. Bais Wieringen goederenboot


464 Ned. Asphaltfabriek Alphen aan de Rijn motortankschuit

kiellegging juli 1911
465 C. Otto Bergambacht motorboot


466 H. de Haas Bergen op Zoom sleepkaan


467 A. Mosterd Delft motorboot


468 H.W. Koppe Dordrecht sleepkaan Ouderzorg

469 F. de Haan Vreeswijk hevenaak


470 A.A. Vissers Werkendam sleepkaan Zwerver

471 J. van Wessel Weesper-Karspel motorboot


472 Gebr. Vergaay Alkmaar motorboot


473 A.J. Blok Oosterhout sleepkaan


474 M. Lek Alphen aan de Rijn motorboot


475 W. Sampel Hasselt sleepkaan


476 A.W. Smidt Gent sleepkaan


477 Karl Schmidt Klongenberg sleepkaan


478 N. Holl Leeuwen motorboot


479 R. Kuypers Rotterdam sleepboot


480 W. Kreeuwen Gouda motorboot


481 N. Schepper Langfurt a/Main sleepkaan


482 S. Robbens Rotterdam sleepkaan


483 K. Weber Laudenbacht sleepkaan


484 H.F.L. Reimus Utrecht motorboot


485 Markmans & Faassen Rotterdam sleepboot


486 N. Staab Hasemerheim sleepkaan
1912
487 Quiquist Bils Neustadt a/Main sleepkaan
1912
488 Martin Brönner Erlach a/Main sleepkaan
1912
489 Gemeente Alphen aan de Rijn vlet
1912
490 H.J.F. Hofman Woerden motorboot
1912
491 Gebr. Van Rossen Rotterdam motorboot
1912
492 J. Sijbrijns Amsterdam sleepkaan
1912
493 N. Raudenbürch Hasemerheim sleepkaan
1912
494 J. Palf Alkmaar sleepkaan
1912
495 C. Spruitenburg Alphen aan de Rijn paviljoen scheepje
1912
496 Gebr. de Jong Scharrendijk vlet
1912
497 G. in den Haak Zaandam motorboot
1912
498 J. Vanderville Kamperland motorboot
1912
499 Wed. A. Schippers Kamperland motorboot
1912
500 C.J. Dekker Zaandam motorboot
1912
501 J. van Noort Brielle motorboot
1912
502 Wille Kouderkerke motorboot
1912
503 De Graaf Ouddorp motorboot
1912
504 Bos Alphen aan de Rijn motorboot
1912
505 Verbeek Delft motorboot
1912
506 Otto Bodegraven motorboot
1912
507 v.d. Ham Ouderkerk aan de IJssel motorboot
1912
508 J. Spiekenbrink Rotterdam motorboot
1912
509 Braeens Antwerpen sleepkaan
1912
510 Gebr. Nagel Assendelft motorboot
1912
511 J. Oudakker Heemstede sleepkaan
1912
512 Frits Heng Dettingen sleepkaan
1912
513 L. Böhningen Hasemerheim sleepkaan
1912
514 Markman & Faassen Rotterdam sleepkaan
1912
515 Braat & Co Alphen aan de Rijn motorboot
1912
516 Van Waning & Co. Rotterdam motorboot
1912
517 Jo. van Os Scherpenisse motorboot
1913
518 Bauwmans & Zn Amsterdam motorboot Geertrui 1913
519 C. Huybrechts Dillo motorboot
1912
520 R.K. Kerkbestuur Ter Aar pont
1912
521 C. v.d. Graaf Amsterdam dekschuit
1913
522 Wed. C. Stantse & Zn Amsterdam sleepkaan Odessa 1913
523 M. Dijkema Dordrecht sleepkaan Merwestad 1913
524 Huismans & Bankhuizen Raamsdonkveer motorboot
1912
525 W. Goudsbloem Rotterdam sleepkaan Linge I 1913
526 W. Goudsbloem Rotterdam sleepkaan Linge II 1913
527 A. van Egmond Hillegom motorboot De Verandering 1913
528 Schippers Veere motorboot
1913
529 Frank Hart Beverwijk motorboot
1913
530 Bouterse Kats motorboot
1913
531 C.J. Huygens Den Haag motorboot De vier Gezusters 1913
532 Entos/Dirk Boot (tentoonstelling Amsterdam) Gouda motorboot IJssel 1913
533 J. de Boer Woubrugge sleepkaan Elisabeth 1913
534 Sabel
dekschuit
1913
535 W. Leeuwenstein Sliedrecht sleepzeilschip Res Nova 1913
536 J. Leutz Eberbach sleepschip Nordstern 1913
537 de Graaf Dirksland klipper Louise 1913
538 Dekker Rotterdam sleepboot (stoom)
1913
539 C. Kleibeuker Ouderkerk aan de IJssel motorboot
1913
540 H.F.L. Reymus Utrecht motorboot
1913
541 D. van Zanten ‘s-Gravendeel motorboot
1913
542 de Vries Rotterdam sleepkaan Vertrouwen 1913
543 S. Walker Neckegesach sleepkaan Agnes Maria 1913
544 J. Schippers Kamperland motorboot Catharina Magdalena 1913
545 E.B. Slot Amsterdam sleepkaan Vertrouwen 1913
546 A.B. Flier Rotterdam motorboot Excelsior 1913
547 ?


1913
548 G. Oudakker Dordrecht sleepkaan Joma 1913
549 Stengenga Amsterdam sleepkaan Johanna Frederika 1914
550 C.M. Vermolen Rotterdam motorboot
1913
551 Oversier Goudswaard motorboot Krijna 1913
552 Heidenreich Neckarsteinbach sleepkaan Margaretha 1913
553 H. Krieger Neckarsteinbach sleepkaan Lina Rosa 1914
554 Neuer Heinrich Eberbach motorboot Dr. Mayer 1913
555 J. Duif Monnikendam sleepkaan
1914
556 Th. v.d. Werp Rotterdam sleepkaan Risico 1914
557 C.W. Storm Rotterdam sleepkaan L. Averne 1914
558 Carl Presser & Co Frankfurt a/Main sleepkaan Herzog Carl Eduard Bamberg 1914
559 A. Langen Amsterdam sleepkaan Esperance 1914
560 A. van Vliet Ouderkerk aan de IJssel motorboot
1913
561 B. Bonnes Hattem motorboot Hendrika 1914
562 R. Hoff Amsterdam sleepkaan Joahnna Maria 1914
563 C. van ‘t Hof jr Terneuzen motorboot
1913
564
Kortgene veerboot
1914
565 Griffioen Zegveld hevenaak
1913
566 C. Otto Wilnis
Hoop op Welvaart 1913
567 J. Snijders Amsterdam sleepkaan De twee Gebroeders 1914
568 A. Eleveld Amsterdam sleepkaan Catharina 1914
569 E. Gorter Amsterdam sleepkaan Johanna Frederika 1914
570 L.J. Bergsma Aliganuer sleepkaan Jacoba Johanna 1914
571 A. Troost Zalt Bommel motorboot Andries 1913
572 Schild


1914
573 Achterhuis Hattem sleepkaan
1914
574 Jansen Oosterhout sleepkaan MArgaretha 1914
575 P. de Jong Kampen sleepkaan Wilhelmina 1915
576 Joh. Speekenbrink Rotterdam sleepkaan Hedwig 1914
577 W. Kleine Hoogeveen
Drente Hoogeveen 1914
578 Staal Industrie Rotterdam motorboot
1914
579 Karl Müssing Hasemerheim sleepkaan Johanna Catarina 1914
580 J. Arnoudse St. Philipsland klipper Engelina 1914
581 J. Mannak Zwolle sleepschip Johanna 1914
582 Aug. Kraeft Rotterdam sleepboot Ernst 1914
583 D. Kerkmeer Zaandam motorboot Henriette 1914
584 K.A. Arends Amsterdam sleepschip
1914
585 Eemsbergen Nieuwerbrug motorboot
1914
586 D. Veenstra Zwartsluis sleepschip
1914
587 J. Raaphorst Rotterdam motorboot Nooit Gedacht 1914
588 D. Volker Dordrecht motorboot Nijverheid 1915
589 J. Los Beverwijk motorboot Transporteur III 1914
590 N.V. v/h Jacob Spray 590 Alphen aan de Rijn dekschuit
1914
591 Ludwig Hammerdorf Neckarsteinbach sleepschip
1915 niet gebouwd, contract geannuleerd
592 Ph. Gottman Neckargenima sleepschip
1915 niet gebouwd, contract geannuleerd
593 J. Vermeulen Vlissingen motorboot De Avontuur 1914
594 H. van Geest Beverwijk motordekschuit De Toekomst 1914
595 Houtzager & Heineman Amersfoort motorboot De burgem. v. Amersfoort 1914
596 H. Mooy Barwoudswaarder motorboot August 1914
597 P.J. Jongekrügg Den Haag motorboot Anna Johanna 1915
598 J.A. Stellingsma Rotterdam sleepkaan
1914
599 G. Jisboom Raamsdonkveer sleepkaan Elisa 1915
600 P. Volker Papendrecht sleepkaan Leentje Cornelia 1915
601 M. Pel Zwartalen sleepkaan
1915
602 Ph. Klop Utrecht motorboot
1915
603 G.H. van Leusden Vreeswijk motorboot
1915
604 J. Oosterwijk Ouderkerk aan de IJssel motorboot Johanna Frederika 1915
605 J. Nieman Amsterdam hevenaak De vrouw Geertje 1915
606 Kalkfabr. v/h v. Dijk & Co Dordrecht motorboot Biesbosch 1915
607 Doove Rotterdam sleepkaan Elise 1915
608 R. v. Rumpt Den Haag sleepkaan Handel & Scheepvaart II 1915
609 Alg. Brandst. Handel Amsterdam ? ? 1915
610 Dewald Hirschhorn a/Neckar sleepkaan Wilhelm 1915
611 A. Winkel Rotterdam motorboot En Avant 1915
612 W. Jiskoot Dordrecht sleepschip Marknimph 1915
613 Detmers Groningen sleepschip Sietakelina 1915
614 H.H. Troost Rotterdam sleepschip Oranje 1915
615 Walcheren Middelburg pont
1915
616 Walcheren Middelburg pont
1915
617 H.F.L. Reymus Utrecht motorboot Tijdgeest VII 1915
618 Joh. H. Nefkens Rotterdam sleepschip Cornelia 1915
619 M. van Doorn Axel motorboot Hoop op Welvaart 1915
620 C. Metz Den Burg motorboot Texelstroom 1915
621 H.E. Ovings jr Rotterdam motorboot Nicolaas III 1915
622 A.v.d. Ende Den Haag motorboot
1915
623 Rinders Den Haag motorboot
1915
624 Rederij Hamsa IJmuiden zeillogger Lisa II 1916
625 M. Varkenvisser Scheveningen zeillogger Min. ve Marees v. Swindelen 1916
626 P. v.d. Zwan Scheveningen zeillogger Mare Liberum 1916
627 Th. Borst Zwammerdam motorboot Wilhelmina 1916
628 M.B. Ossendorp IJmuiden stoomlogger Petrus Paulus 1916
629 M.B. Ossendorp IJmuiden stoomlogger Derika 1916
630 Wed. S.J. Groen IJmuiden zeillogger
1916
631 N.V. de Onderneming III Maassluis motorlogger Onderneming III 1916
632 N.V. Maas Joh. Nefkens Rotterdam zeillogger
1916
633 N.V. Borca/C. Swarttouw Vlaardingen/Den Haag motorlogger Jarlotte Elisabeth 1916
634 Wed. S.J. Groen IJmuiden zeillogger
1916
635 N.V. Holl. Vrachtvaart Mij. Rotterdam stoomvrachtboot Marsdiep 1916
635 N.V. Noordzee Visserij Katwijk zeillogger Noordzee V 1916
636 Houtzager & Heineman Amersfoort motorboot Burgem. v. Amersfoort 1916
637 M. v.d. Zwan Scheveningen zeillogger Johanna 1916
638 N.V. Visserij Mij Sterna Scheveningen zeillogger Sterna III 1916
639 N.V. Willem Beukels Katwijk aan Zee zeillogger Hana 1916
640 Mij. Chamroek IJmuiden stoomdrifter Gloria 1917
641 Wed. J. v.d. Toorn Scheveningen zeillogger Martina 1917
642 W. den Dulk Scheveningen stoomtrawler Jacob 1917
643 A. v.d. Toorn Scheveningen stoomtrawler Clara 1918
644 N.V. Alg. Brandstof handel Amsterdam motorsleepboot Erni II 1918
645 N.V. Holl. Vrachtvaart Mij. Rotterdam stoomvrachtboot Sidney 1918
646 v.d. Zwan & Den Dulk Scheveningen zeillogger Majoor Thomson 1917
647 N.V. Holl. Vrachtvaart Mij. Rotterdam motorschoener Achterdiep 1918
648 N.V. Holl. Vrachtvaart Mij. Rotterdam motorschoener Slochterdiep 1918
649 N.V. Holl. Vrachtvaart Mij. Rotterdam motorschoener Zwolscherdiep 1918
650 N.V. Holl. Vrachtvaart Mij. Rotterdam zeevrachtboot Amsteldiep 1919
651 N.V. Holl. Vrachtvaart Mij. Rotterdam motorschoener Oosterdiep 1918
652 Pembry St. Sh. Comp. Burry Port (Eng) zeevrachtboot Pembrey 1920
653 George Cocotoe Brindisi motorschoener Emily 1919
654 Erven P. den Dulk Scheveningen zeillogger De vrouw Maria 1918
655 Van Voort & Co Amsterdam motorboot Overtoom 1919
656 Tomsens Havenbedrijf Rotterdam 8 roeiboten
1919
657 N.V. Hera IJmuiden trawler Valk 1920
658

zeillogger


659 N.V. Hera IJmuiden trawler Reiger 1920
660

zeevrachtboot

niet gebouwd
661 G.M. Oudhaarlem Amsterdam directieboot Epsilon 1920
662 G.M. Oudhaarlem Amsterdam directieboot Zeta 1920
663 N.V. Houttransport Amsterdam directieboot Cornelia Emma 1920
664 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
665 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
666 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
667 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
668 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
669 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
670 Van Waning & Co. Rotterdam motordekschuit Elisabeth 1920
671 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
672 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
673 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
674 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
675 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
676 Ned. Ind. Steenkolen Mij. Amsterdam kolenlichter
1920
677 Van Waning & Co. Rotterdam motorboot Kon. Rott. Bet. Mij. 2 1920
678 Kon. Ned. Stb. Mij. Amsterdam tanklichter IJmuiden 1920
679 Mij. Binennvaart Rotterdam motorsleepboot Mabi 1920
680 Petr. Ind. Mij. Rotterdam tanklichter Petrima II 1920
681 Oranje Nassau Mijnen Heerlen motorboot Idele 1920
682 Oranje Nassau Mijnen Heerlen motorboot rene 1920
683 Oranje Nassau Mijnen Heerlen motorboot Berthilde 1920
684 Oranje Nassau Mijnen Heerlen motorboot Sepholine 1920
685 J.W. Bronwasser Breukelen directiesl. boot Onderneming IV 1920
686 de Vries Robbé Gorinchem dekschuit
1920
687 N.V. Tomsens Havenbedrijf Rotterdam 6 roeiboten
1920
688 N.V. Tomsens Havenbedrijf Rotterdam 4 roeiboten
1920
689 Gemeente Amsterdam stoompont
1921
690 Gemeente Amsterdam stoompont
1921
691 H. Schaap Leeuwarden motorsleepboot
1921
692 v.d.Born & v. Beek Leiden motorsleepboot
1921
693 M.N. Kamerling Amsterdam motorsleepboot
1921
694 de Jong & Zonen Gouda motorboot
1921
695 IJmuider Vishandel IJmuiden motorboot Ome Hein 1921
696 De Vries Robbé Gorinchem pijpen
1921
697 P. Tenbroek Diemen motordekschuit Anna Johanna 1921
698 J. v.d. Werft St. Maartensdijk motorboot Anna Johanna 1921
699 Rijkswaterstaat Leeuwarden motorboot Waddenzee 1921
700 P. de Boer Amsterdam paviljoen schip
1921
701 A. Waling Ooltgensplaat motorboot Volkerak 1921
702 A. v.d. Ham Brielle veerboot J. Pieters Coppelstok 1921
703 A. Stout Ouderkerk aan de IJssel motorboot
1921
704 Gebr. Meyer Schoonhoven motorboot Stad Schoonhoven 1921
705 Prov. Waterstaat Aardam pont
1921
706 J. Blom Scherpenisse motorboot Cornelia 1921
707 Hoogheemraadschap Putten vlet de leeuw van Putten 1921
708 G. van Egmond Voorhout motorboot Harmonie 1921
709 G. van Egmond Voorhout 3 vletten
1921
710 J. Bos Ouderkerk aan de IJssel motorboot Vertrouwen 1921
711 R. Lijnberg Amsterdam dekschuit Margaretha 1921
712 J.W. Ouweneel Ammerstol motorboot de vrouw Sara 1921
713 G. v.d. Weiden Krimpen aan de IJssel motorboot Hoop en Vertrouwen 1921
714 W. Gersteling Amsterdam 2 dekschuiten
1921
715 J.A. Vreeswijk Montfoort motorveerschuit Marie 1922
716 K. Rebel Vijfhuizen motorboot
1922
717 C.P. de Groot Krimpen aan de IJssel motorboot Maria 1922
718 A. Leegwater Dirkshoorn motorboot Piet Hein 1922
719 P. de Korte Oude Tonge motorboot Zeeuwse Stromen 1922
720 W. Roest Breskens motorboot Dankbaarheid 1922
721 G. de Meyer Breskens motorboot De vijf Gezusters 1922
722 A. van Nimwegen Ooltgensplaat motorboot Cornelia 1922
723 Wed. de Korte Herkingen motorboot
1922
724 L.W. van Putten Hoofdplaat motorboot Macte Animo 1922
725 W. de Kruyf Nieuwerbrug motorveerschuit G.A. 1730N 1922
726 A. van Egmond Amsterdam motorboot Risico 1922
727 J. Los IJmuiden motorboot Transporteur I 1922
728 A. v.d. Linde Sas van Gent motorboot Pieternella 1922
729 G. van Egmond Voorhout motorpakschuit Harmonie 1922
730 Gebr. de Rijke Zonnemaire motorboot Grevelingen II 1922
731 onleesbaar


1922
732 J.W. van Middelkoop Culemborg motorboot
1922
733 J.C. v.d. Voorde Alblasserdam motorboot Cecilia 1922
734 G.C. van Zaalen Den Haag motorboot
1922
735 J.W. Koole Sas van Gent motorboot Elisabeth 1922
736 J. van Damme Terneuzen motorboot Elodie 1922
737 M. Bakker Sliedrecht motorsleepboot Industrie 1922
738 N.V. Holland Amsterdam dekschuit Holland 1922
739 Hanegraag Numansdorp motorboot Greta 1922
740 A. van Wijk Herwijnen motorboot Auco 1922
741 C. Hoogendijk & Zn Zwammerdam vlet 9 ton
1923
742 J. Uitendaal Amsterdam motorboot Jantina 1923
743 A. van Wieringen Alphen aan de Rijn vlet 15 ton
1923
744 A. Numan Amsterdam motordekschuit De vrouw Geertje 1923
745 C. Hoogerhout Abcoude motorboot Zwaluw 1923
746 J. Kuyten Zwolle motorvisboot Hans 1923
747 C. Heuvelman Ouderkerk aan de IJssel motorboot Niets Bestendig 1923
748 M. Heuvelman Ouderkerk aan de IJssel motorboot Risico 1923
749 J. Tijsterman Nieuwkoop vlet
1923
750 A. van Oudenallen Woerden motorboot Excelsior 1923
751 C. Huisman Gouderak motorboot Paulina 1923
752 J., Lanbrechts Amsterdam motorboot Res Nova 1923
753 P. Bol/G.C. van Zaalen Monster/Den Haag motorboot
1923
754 C. Dijkman Haarlemmermeer motorboot
1923
755 J. Salet Leeuwen motorboot Deus Frères 1923
756 A. Versteege Hoogeveen motorboot Trois Frères 1923
757 H. Bruines Aalsmeer motorboot Risico 1923
758 A. de Waardt Ouderkerk aan de IJssel motorboot Morgenster 1923
759 J. Koopmans Amsterdam motorboot
1923
760 Wiegerink Montfoort 3 vletten
1923
761 D. Pols Ouderkerk aan de IJssel motorboot Adriana 1923
762 J.C. Heuvelman Ouderkerk aan de IJssel motorboot Jansje 1923
763 G. Molema Koudekerk motorboot
1923
764 H. Mooy Barwoudswaarder motorboot
1923
765 Zanen & Verstoep Gouda heibok
1924
766 Gemeente Amersfoort pont
1924
767 A. Dobbelaar Terneuzen motorboot Eerste Zorg 1924
768 J. Hazenberg Warffum motorboot Onderneming 1924
769 B. Hazenberg Warffum motorboot Gazelle 1924
770 W. Muilwijk Gouda motorboot Energie 1924
771 E. de Vries Amsterdam motorboot
1924
772 Zoethem Amsterdam motorboot
1924
773 G. Stam Numansdorp motorboot
1924
774 A.A. Vissers Lage Zwaluwe motorboot Bamaadon 1924
775 B. Brijder Kampen motorboot Eendracht 1924
776 M.J. de Smet Sas van Gent motorboot De Dieu Donné II 1924
777 M. Sempel Arnhem motorboot
1924
778 P.L. Egas Hardinsveld motorboot De Zeven Gezusters 1924
779 W. Kortlever Schoonhoven motorboot Nieuwe Zorg 1924
780 B.J. Blomberg Hardinxveld motorboot Esperance 1924
781 H. Jansen Lith motorboot H.J. IX 1924
782 Kesting Amstelveen motorboot
1924
783 D. Versloot Bodegraven motorboot Twee Gebroeders 1924
784 A.J. Bons Zevenbergen motorboot Barbara 1924
785 A.J. Bons Zevenbergen motorboot Elizabeth 1924
786 M. Wagenaar Borsele motorboot Maatje Elizabeth 1924
787 A. Meunen Jan Amsterdam sleepschip Excelsior 1924
788 W.V. Oosthoek & Zn Alphen aan de Rijn 2 vletten
1924
789 T. van Herk Ouderkerk aan de IJssel motorboot Lena Clasina 1924
790 Gebr. Dobbelaar Yerseke motorsleepboot Cornelis 1924
791 D. van Oordt & Co Alphen aan de Rijn motorsleepboot Julia 1924
792 J. van Egmond Leiderdorp vlet
1924
793 Herngreen Alphen aan de Rijn motorvlet
1924
794 Kranenburg Rotterdam motorschip Dipping I 1924
795 Kranenburg Rotterdam sleepschip Drie Gebroeders 1924
796 v.d. Meyde Aalst motorboot
1924
797 C. van Bekhoven Vlijmen sleepkaan Odik 1924
798 W. Sempel Zwolle sleepkaan Morgenster 1924
799 F. Keizer Medemblik sleepkaan Zuiderzee 1924
800 Kranenburg Rotterdam motorboot Valkijrie 1924
801 H.J. Winkel Amsterdam motorboot Holland 1924
Directe link naar LVBHB-bronbestand.

 naar deel 2

* Vermoedelijk foutief jaartal of foutief werfboek. De werf kwam namelijk pas op 2 oktober 1908 in het bezit van D. Boot.

a86  a87
Bron: Rijnlandse Courant 3-10-1908.


a99      a98
Bron: Website Rijnlandsmidden.
Helaas was deze krant niet onbeschadigd.
De hevenaak zou bouwnummer 355 kunnen zijn. Deze is volgens de liggers 110 ton of wel 55 last.

**Naar men zegt werd in bouwnummer 448 het eerste prototype van de Industrie dieselmotor uitgetest. (Liggers)